Snackpoint ’t Hoekje Bekercompetitie
Seizoen 2023/2024
Halve finale
Deze wedstrijden zijn op 17 april gepland. De volgende teams hebben zich geplaatst:
Finance Interim B.V., Bowlingcentrum Groeneveld, Johan Rijopleiding en De Jong FysiotherapieKwartfinale
Deze wedstrijden zijn op 21 februari gepland. De loting staat hieronder:
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | Zaal |
---|---|---|---|---|---|
21-02 | 19:15 | Finance-Interim BV | Flowmotive | 8-3 | Van der Knaaphal |
21-02 | 20:00 | Broekbouw | Bowlingcentrum Groeneveld | 0-10 | Van der Knaaphal |
21-02 | 20:45 | Johan Rijopleiding | Bureau Zigzag | 6-1 | Van der Knaaphal |
21-02 | 21:30 | ZVT Koblox | De Jong Fysiotherapie | 2-5 | Van der Knaaphal |
1/8 finales
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | Zaal |
---|---|---|---|---|---|
25-10 | 16:30 | Broekbouw | De Hypotheker Ede | 6-5 | Van der Knaaphal |
25-10 | 17:15 | ZVT Koblox | Easy Energielabel | 4-4 | Van der Knaaphal |
25-10 | 18:00 | Johan Rijopleiding | EasyWork | 4-1 | Van der Knaaphal |
25-10 | 18:45 | Bowlingcentrum Groeneveld | FC Warmtestore | 8-2 | Van der Knaaphal |
25-10 | 19:30 | Garden Style | Finance Interim | 2-8 | Van der Knaaphal |
01-11 | 17:30 | Autorijschool van Engelenburg | De Jong Fysiotherapie | 2-4 | Van der Knaaphal |
01-11 | 19:00 | Mobisolar | Flowmotive | 4-5 | Van der Knaaphal |
15-11 | 21:15 | Bureau Zigzag | AJG Security Systems | 11-1 | Van der Knaaphal |
Poulefase
Alle wedstrijden in de poulefase worden gespeeld in de DVO-hal
Achterstraat 1, Bennekom
Poule A
03/09/202316:45 | Finance Interim B.V. | Finance Interim B.V. | 7-0 |
17:05 | DH Accountants | DH Accountants | 2-3 |
17:25 | Autorijschool van Engelenburg | Autorijschool van Engelenburg | 0-0 |
17:45 | BUCC | BUCC | 0-3 |
18:05 | Finance Interim B.V. | Finance Interim B.V. | 1-1 |
18:25 | BUCC | BUCC | 1-4 |
Finance Interim B.V. en Autorijschool van Engelenburg door naar de achtste finale
Poule B
03/09/202318:45 | De Stadstuin | De Stadstuin | 1-4 |
19:05 | AJG Security Systems | AJG Security Systems | 3-0 |
19:25 | Sanders Gifts | Sanders Gifts | 1-2 |
19:45 | De Jong Fysiotherapie | De Jong Fysiotherapie | 3-2 |
20:05 | De Stadstuin | De Stadstuin | 0-0 |
20:25 | De Jong Fysiotherapie | De Jong Fysiotherapie | 4-2 |
De Jong Fysiotherapie en AJG Security Systems door naar de achtste finale
Poule C
10/09/202316:45 | Roekl Packaging | Roekl Packaging | 8-1 |
17:45 | EasyWork | EasyWork | 3-2 |
18:05 | Roekl Packaging | Roekl Packaging | 5-5 |
EasyWork en Bureau ZIGZAG door naar de achtste finale
Poule D
10/09/202318:45 | Team DRDK | Team DRDK | 1-1 |
19:05 | Team Barthez | Mescoo | Team Barthez | Mescoo | 1-2 |
19:25 | Broekbouw | Broekbouw | 2-1 |
19:45 | De Hypotheker Ede | De Hypotheker Ede | 4-2 |
20:05 | Team DRDK | Team DRDK | 0-2 |
20:25 | De Hypotheker Ede | De Hypotheker Ede | 3-1 |
De Hypotheker Ede en Broekbouw door naar de achtste finale
Poule E
17/09/202316:45 | 17:02 | ZVT Koblox | ZVT Koblox | 0-0 |
17:25 | 17:42 | ACL Group | ACL Group | 2-3 |
18:05 | 18:22 | Bowlingcentrum Groeneveld | Bowlingcentrum Groeneveld | 1-3 |
ZVT Koblox en Bowlingcentrum Groeneveld door naar de achtste finale
Poule F
17/09/202318:45 | 19:02 | FC Warmtestore | FC Warmtestore | 18-10 |
19:45 | 20:02 | VVB | VVB | 0-1 |
20:05 | 20:22 | FC Warmtestore | FC Warmtestore | 0-1 |
Flowmotive en FC Warmtestore door naar de achtste finale
Poule G
24/09/202316:45 | 17:02 | Easy Energielabel | Easy Energielabel | 3-0 |
17:05 | 17:22 | Al Watan boys | Al Watan boys | 0-1 |
17:25 | 17:42 | GetJobsDone | GetJobsDone | 0-3 |
17:45 | 18:02 | Mobisolar | Mobisolar | 3-3 |
18:05 | 18:22 | Easy Energielabel | Easy Energielabel | 5-1 |
18:25 | 18:42 | Mobisolar | Mobisolar | 1-0 |
Easy Energielabel en Mobisolar door naar de achtste finale.
Poule H
24/09/202318:45 | 19:02 | SUPERP United | SUPERP United | 1-2 |
19:22 | FS Ede '23 | FS Ede '23 | 0-2 | |
19:25 | 19:42 | Johan Rijopleiding | Johan Rijopleiding | 7-2 |
19:45 | 20:02 | Garden Style | Garden Style | 3-1 |
20:05 | 20:22 | SUPERP United | SUPERP United | 1-1 |
20:45 | 20:42 | Garden Style | Garden Style | 0-6 |
Johan Rijopleiding en Garden Style door naar de achtste finale.