ZVV Ede 2

Eerste Divisie

https://zvvede.nl/wp-content/uploads/2023/10/ZVV-Ede-2-23-24-scaled.jpg
  • Selectie
  • Stand
  • Uitslagen
  • Programma

Selectie ZVV Ede 2

    1 Wiebe Hendriks

    3 Ruben Katerberg

    5 Hamza el Mansouri

    6 Mohammed Hamdani

    7 Nassim el Fellali

    8 Dani Tanalepy

    9 Adil el Hamri

    10 Bilal Ozturk

    11 Redouan Tahiri

    12 Duke Budzelaar

Staf

    Wasim el Baroudi Coach

1e divisie C

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Team logo
TZR Fermonia Boys
14 13 1 0 93 26 67 0 40
2
Team logo
ZVS/Bodemflex
15 10 3 2 51 32 19 0 33
3
Team logo
SC Olympic
14 9 2 3 68 49 19 0 29
4
Team logo
Heracles Almelo Futsal
13 8 3 2 69 35 34 0 27
5
Team logo
Botafogo
14 7 2 5 70 51 19 0 23
6
Team logo
Excelsior`31
15 6 3 6 46 47 -1 0 21
7
Team logo
FC Coronaas
13 4 5 4 38 49 -11 0 17
8
Team logo
ZVV Ede 2
14 5 2 7 36 47 -11 0 17
9
Team logo
HHC Hardenberg
13 4 1 8 42 64 -22 0 13
10
Team logo
Morado CF
13 3 2 8 31 47 -16 0 11
11
Team logo
Beringe/Second Go Electro
14 1 2 11 30 61 -31 0 5
12
Team logo
LZV/Kuypers Hair&Wellness
14 0 0 14 25 91 -66 0 0

Speelronde

Uitslagen 1e divisie C

Thuis Uitslag Uit Datum
Team logo
HHC Hardenberg
1 - 3
Team logo
ZVV Ede 2
16 feb 2024
Team logo
ZVV Ede 2
4 - 1
Team logo
LZV/Kuypers Hair&Wellness
9 feb 2024
Team logo
ZVS/Bodemflex
4 - 0
Team logo
ZVV Ede 2
2 feb 2024
Team logo
ZVV Ede 2
3 - 4
Team logo
Excelsior`31
19 jan 2024
Team logo
Botafogo
2 - 2
Team logo
ZVV Ede 2
8 dec 2023
Team logo
ZVV Ede 2
3 - 5
Team logo
FC Coronaas
1 dec 2023
Team logo
Heracles Almelo Futsal
6 - 0
Team logo
ZVV Ede 2
17 nov 2023
Team logo
ZVV Ede 2
1 - 11
Team logo
TZR Fermonia Boys
10 nov 2023
Team logo
Morado CF
1 - 1
Team logo
ZVV Ede 2
27 okt 2023
Team logo
ZVV Ede 2
2 - 4
Team logo
SC Olympic
20 okt 2023
Team logo
Beringe/Second Go Electro
0 - 3
Team logo
ZVV Ede 2
13 okt 2023
Team logo
ZVV Ede 2
7 - 2
Team logo
HHC Hardenberg
22 sep 2023
Team logo
LZV/Kuypers Hair&Wellness
1 - 4
Team logo
ZVV Ede 2
15 sep 2023
Team logo
ZVV Ede 2
3 - 5
Team logo
ZVS/Bodemflex
8 sep 2023

Speelronde

Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie
Team logo
ZVV Ede 2
Team logo
Beringe/Second Go Electro
1 mrt 2024 19:30 Van der Knaaphal (Ede)
Team logo
LZV/Kuypers Hair&Wellness
Team logo
HHC Hardenberg
1 mrt 2024 20:30 Hamalandhal (Lichtenvoorde)
Team logo
Heracles Almelo Futsal
Team logo
ZVS/Bodemflex
1 mrt 2024 20:30 Topsporthal IISPA Almelo
Team logo
FC Coronaas
Team logo
TZR Fermonia Boys
1 mrt 2024 21:00 Venray (Wetteling)
Team logo
Excelsior`31
Team logo
SC Olympic
1 mrt 2024 21:15 Reggehal de (Rijssen)
Team logo
Botafogo
Team logo
Morado CF
1 mrt 2024 21:30 Strijp (sporthal)

Programma komende weken

Thuis Uit Datum Tijd Accommodatie
Team logo
SC Olympic
Team logo
ZVV Ede 2
8 mrt 2024 20:30 Sports Planet de Pals (Westervoort)
Team logo
ZVV Ede 2
Team logo
Morado CF
15 mrt 2024 20:30 Van der Knaaphal (Ede)
Team logo
ZVV Ede 2
Team logo
Botafogo
22 mrt 2024 19:30 Van der Knaaphal (Ede)
Team logo
TZR Fermonia Boys
Team logo
ZVV Ede 2
5 apr 2024 21:30 Roermond (Gerrishal)
Team logo
ZVV Ede 2
Team logo
Heracles Almelo Futsal
12 apr 2024 21:30 Van der Knaaphal (Ede)
Team logo
FC Coronaas
Team logo
ZVV Ede 2
19 apr 2024 21:00 Venray (Wetteling)
Team logo
Excelsior`31
Team logo
ZVV Ede 2
3 mei 2024 21:15 Reggehal de (Rijssen)

Hoofdpartners


Toppartners


Created by Bureau ZIGZAG